Мобільний додаток

Шалений ріст: якими бачать світ та Україну у 2030-му експерти Українського інституту майбутнього

2.12.2019 р., 19:55

У Рівному Український інститут майбутнього презентував книгу "Візія України 2030". Це результат дворічної роботи науковців Віктора Андрусіва та Анатолія Амеліна. Автори прогнозують, яким буде світ за десять років, яке місце в ньому займе Україна, як будуть розвиватися різні сфери життя: економіка, політика, енергетика, інфраструктура, медицина, туризм. Більше про це в ефірі Радіо Промінь розповів керівник у Рівненському регіоні "Кадровий резерв майбутнього" Українського інституту майбутнього Олександр Рудика.

Україна — логістичний хаб між Європою і Азією, центр розвитку новітніх технологій, у нас інноваційна мобільна армія, у нас безпечна та економна енергетика і 1 трильйон доларів ВВП. Мрія? Ні, переконують експерти Українського інституту майбутнього.

"На ці цифри треба стовідсотково розраховувати. А для того, щоб це відбулося, нам потрібно проробити чималу роботу з людьми. Тому що на сьогоднішній день Україна перебуває у, м’яко кажучи, кам’яному віці, якщо брати світову спільноту", — вважає керівник у Рівненському регіоні "Кадровий резерв майбутнього" Українського інституту майбутнього Олександр Рудика. Саме сьогодні з дослідженням науковців знайомляться рівняни.

За словами Рудики, для того, щоб описане в дослідженні стало реальністю, Український інституту майбутнього запускає дискусійні клуби.

"Це платформи, комунікаційні та дискусійні майданчики, до яких ми будемо залучати якомога більше коло осіб, щоб Україна повернула свої лідерські позиції, які вона втратила тридцять років тому. Сьогодні такий клуб відкриють у Рівному", – говорить науковець.

Презентації книги та створення дискусійних майданчиків відбуватимуться по всій України, де відкриті регіональні філії Українського інституту майбутнього. Нагадаємо, саму книгу “Візія України 2030” автори Віктор Андрусів та Анатолій Амелін презентували у вересні на Львівському форумі видавців. Науковці запевняли, що прогноз – результат аналітичної роботи та дискусій: "Щоб сформувати бачення того, куди ми прийдемо, організовували круглі столи професіоналів. Тому жартома автор цієї книги – це народ", – розповідав Віктор Андрусів.

фото - uifuture.org 

Шалений ріст: якими бачать світ та Україну у 2030-му експерти Українського інституту майбутнього

Новини по темі