Мобільний додаток

Конкурс для професійних театрів на участь у фестивалі "Схід-Захід": прийом заявок триває до 12 грудня

2.12.2019 р., 11:25

Український інститут оголосив конкурс для професійних театрів на участь у VII міжнародному фестивалі українського театру "Схід-Захід", який пройде 19 до 27 квітня 2020 року у польському Кракові. Заявки приймаються до 12 грудня. Про це в ефірі Радіо Культура розповіла фахівець програмного відділу сектору Перформативного мистецтва Українського інституту Надія Соколенко.

"Цього року і наступного року Український інститут долучається до організаторів фестивалю і планує підтримувати саме професійну програму. Саме тому ми оголосили ось такий додатковий open call і закликаємо професійні театри України, незалежно від форми власності — можуть бути державні або недержавні — подаватися на конкурс", — повідомила фахівець.

Серед усіх заявок Український інститут оберемо п'ять вистав, які підтримає, тобто профінансує проїзд до Кракова, оплатить фестивальні внески.

"Для нас важливо, щоб були вистави з різних регіонів, ми не притримуємося певного виду театру, бачимо можливості для участі у фестивалі не тільки драматичних вистав, а й також сучасного танцю, пантоміми, нового цирку або ж музичних вистав, тому що разом все складає перформативні мистецтва України. І мені здається, що нам час об'єднуватися і представляти своє мистецтво "all together" – сказала Надія Соколенко.

До 12 грудня заявки ще приймаються і тільки 23 грудня буде сформована програма учасників – професійних колективів з України.

Читайте також: Фестиваль українського театру "Схід-Захід" у Кракові: триває прийом заявок

Міжнародний фестиваль українського театру "Схід-Захід" у Кракові заснований Фундацією масових видовищ у 2014 році, підтримує та популяризує український театр, представляє найкращі зразки сучасного українського та світового театрального мистецтва в Польщі.
 

фото - nstdu.com.ua 

Конкурс для професійних театрів на участь у фестивалі "Схід-Захід": прийом заявок триває до 12 грудня

Новини по темі