Мобільний додаток

Україномовний репер Ponomariovv випустив гостросоціальний альбом "Двадцять два"

25.11.2019 р., 16:20

Україномовний репер з Києва Ponomariovv випустив гостросоціальний альбом "Двадцять два". В ефірі Радіо Промінь він розповів, як виник його псевдонім, чому він створює саме україномовний реп та чи є магія чисел у його новому альбомі.

Ponomariovv розповів, як виник його псевдонім та чому він створює саме україномовний реп.

"Коли я писав на аматорському рівні, у мене був інший псевдонім, а потім я зрозумів, що моє прізвище — це вже і є псевдонім, і варто просувати його. Моя творчість гостросоціальна, тому що я працюю в новинах. Я цим живу. Мені цікавий цей жанр, оскільки через нього можна розкрити гостросоціальні, проблемні питання. Реп — це соціальна музика. Проте я не обмежуюсь репом. У мене була група, де я був вокалістом, і ми грали реп-кор. Зараз я ще паралельно і барабанщик в гурті, де ми граємо рок 60-х років. Тобто я репер, але й музикант", — зазначив Віктор Пономарьов.

 

В альбомі "Двадцять два",  за словами репера, є магія чисел.

"Альбом складається із семи треків, але загальний хронометраж цих пісень — 22 хвилини. Є також однойменна пісня "Двадцять два". І вийшов він 22 листопада. Я почав писати його, коли мені було 22 роки. Потрібно доводити до ідеалу текст і свій речитатив. І над цим альбом я працював практично півтора року", — сказав він.

Фото — facebook.com/ponomariovvmusic

"Особливість моєї аудиторії, якщо говорити про ті відгуки, які є вже чув, це ті люди, які справді розуміють цю музику. Це, можливо, активісти, соціально активні громадяни та люди, яким не байдуже, які можуть вийти на мітинги, написати критичний пост. Можливо, це музика протесту. Мені це близько, люди бачать, що я — справжній і вірять мені", — додав Ponomariovv.

Україномовний репер Ponomariovv випустив гостросоціальний альбом "Двадцять два"

Новини по темі