Мобільний додаток

Зараз Росія і Білорусь, й Україну буде тягнути до нової союзної держави — Мирослав Гай

21.11.2019 р., 14:10

Цього дня, 21 листопада, вшановується патріотизм і мужність громадян, які восени 2004-го і восени-взимку 2014 року захистили національні інтереси української держави та її європейський вибір. Сьогодні шанують пам’ять тих, хто віддав своє життя заради вільної України. Актор, волонтер, керівник благодійної організації Мирослав Гай в ефірі Радіо Промінь зазначає, що демократія — процес пожиттєвий, тому українці повинні продовжувати свою боротьбу.

Мирослав Гай зазначив, що в такій молодій демократії, як українська, потрібно постійно боротися та слідкувати за тим, щоб не відбулося реваншу посткомуністичних, проросійських сил.

"Росія нікуди не ділася. Чому Янукович відмовився від підписання асоціації з ЄС? Бо тисла Росія, яка запропонувала йому 15 млрд. доларів і навіть три встигла передати. Росія фактично стала однією з причин Майдану. Якби вона не втручалася — ми б спокійно підписали асоціацію і Янукович не був би в Ростові. Зараз фактично йде реакція. Ми бачимо, що повертаються старі кадри Януковича, в інформаційному полі з'являється російський наратив. Прийшли люди, які загалом більше тяжіють до Росії, які в традиціях мають торгівлю та бізнес із Росією тощо", — сказав він.

Мирослав Гай зазначив, що кожен українець має поставити перед собою питання, чи хоче він повернутися назад до Росії.

"РФ зараз і Білорусь, й Україну буде тягнути до нової союзної держави. Буде намагатися повернути Україну під своє крило різними методами, зокрема й методом гуманітарної агресії. Ми зараз спостерігаємо, як це відбувається. У нас у Києві починаються заходи з російськими активістами, з представниками нібито ліберальних спільнот. Минулого тижня проросійські організації організували такий форум в центрі столиці. Про це навіть знало СБУ. Це вплив так званої м'якої сили. Крім воєнного компонента, який ми спостерігаємо, РФ давно випрацювала не мілітарні методи війни", — розповів він.

Мирослав Гай нагадав, що сьогодні о 19.00 на Майдані Незалежності відбудеться віче "Ми маємо гідність!". Організатори закликають взяти із собою жовтий скотч як "символ" боротьби українців за свою державу і свободу.

Джерело: https://www.facebook.com/myroslavhai

Зараз Росія і Білорусь, й Україну буде тягнути до нової союзної держави — Мирослав Гай

Новини по темі