war

Повнометражний фільм про Україну "Ukraïner": про буденні речі, які є унікальними

30.10.2019 р., 17:40

Команда медіапроєкту Ukraїner представить повнометражний фільм про Україну — "Ukraïner. The Movie". Про нього говорили в ефірі Радіо Культура з режисером проєкту Миколою Носком.

Фільм розповідає історії про героїв з різних куточків України, їхнє життя та побут, ремесла, цікаві ініціативи та культуру. Персонажі цієї стрічки не пов'язані між собою. Їхні світи доволі різні, однак ця різність, ця різноманітність — вона і об'єднує країну, робить її дуже цікавою, для когось може навіть екзотичною.

Фактично стрічка "Ukraïner. The Movie" покаже один день з життя України. І вже 1-го листопада фільм можна буде переглянути в різних куточках світу.

"Сюжет є. Це історії, які, можливо, на перший погляд між собою не пов'язані. Але кожна історія має свій початок і кінець. Власне фільм розпочинається з самого ранку і закінчується пізно ввечері. І ми фактично покажемо, як наші герої проживають свій день. І в кожного свої буденні речі, які на перший погляд здаються абсолютно звичайними. Але якщо придивитися ближче, то це буде унікальна річ", — зауважив режисер Микола Носок.

"Той досвід і ті мандрівки Україною протягом трьох років  стали підґрунтям цього фільму. В нас ця ідея була уже давно", — додав він.

Режисер зауважив, що створювати неігровий повнометражний фільм виявилося не так вже й легко.

"Було дуже складно насправді на всіх стадіях і препродакшну, і продакшну і постпродашкну. Складно в тому, що йдеться про зйомки, це не ігрове кіно і дуже часто виникають якісь обставини, які не залежать від нас, тобто зовнішні чинники. Вони роблять якісь сюрпризи. Але разом з тим це надзвичайно і цікаво теж", — пояснив він.

Фото Facebook

Повнометражний фільм про Україну "Ukraïner": про буденні речі, які є унікальними

Новини по темі