Мобільний додаток

"Енергетичною підзарядкою" від Зеленського для НАБУ може бути схвалений закон про незаконне збагачення — Шабунін

29.10.2019 р., 19:28

Для Національного антикорупційного бюро України ключовою мотивацією та підзарядкою до робити від президента Володимира Зеленського буде проголосований закон про відновлення покарання за незаконне збагачення, переконаний голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін. В ефірі Українського радіо він прокоментував, якими є результати зустрічі президента з працівниками НАБУ та САП.

"Треба віддати належне президенту. Він вже мотивував енергією працівників Національного антикорупційного бюро, коли подав цілий пакет необхідних антикорупційних документів, які розблокували роботу НАБУ. Наприклад, законопроект №1009, який дав Антикорупційному бюро право на автономну прослушку. Це право ще не реалізовано, бо там технічна складна історія, але це те, що минулий парламент три роки блокував. Або розблокував можливість напряму працювати спільно з колегами за кордоном, те, що блокував президент Порошенко", — зазначив Віталій Шабунін.

Експерт також зауважив, що Зеленський подав законопроект у парламент, який відновлює кримінальне покарання за незаконне збагачення.

"У середу почнеться розгляд законопроекту у другому читанні. Якщо групи Коломойського і контрабандистів у фракції "Слуга народу" розблокують законопроект, то є шанс, що у четвер будемо мати злочин, за який можна карати топ-корупціонерів", — сказав він.

 

Фото — president.gov.ua

Шабунін наголосив, що для НАБУ ключовою мотивацією від Зеленського буде проголосований закон про відновлення покарання за незаконне збагачення.

"Тож від себе Зеленський зробив дуже багато. Зараз ключовою мотивацією, енергетичною підзарядкою від Зеленського буде, якщо він наведе лад у власній фракції і буде в четвер проголосований закон про відновлення покарання за незаконне збагачення", — пояснив Шабунін.

Зазначимо, 28 жовтня президент України Володимир Зеленський приїхав до Національного антикорупційного бюро у Києві, де зустрівся із співробітникамибюро та представниками Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Зеленський заявив, що він разом із командою приїхав до бюро, аби "зарядити працівників енергією і щоб вони розуміли, що впливати на них ніхто не буде".

На фото — Віталій Шабунін 

"Енергетичною підзарядкою" від Зеленського для НАБУ може бути схвалений закон про незаконне збагачення — Шабунін

Новини по темі