Мобільний додаток

Україна зараз робить лише свої перші кроки – експерт про винний бізнес

22.10.2019 р., 18:20

Про розвиток українського виноробства, чи є в нас культура споживання вина, а також про його користь для організму людини Радіо Промінь розповіли організатор фестивалю молодого вина "Kyiv Food&Wine Festival", співвласник "Like a local's wine bar" Сергій Клімов та тренерка з питань харчування та фітнесу Мирослава Ульяніна.

"В українців є негативний радянський бекграунд, що українське вино погане, порошкове, "кисляк". Ми вже третій рік сростовуємо цей міф: відкрили три бари, останній цього року – на Подолі, де показуємо найкраще, що є в українському виноробстві. В нас 13 виноробень і 55 вин. Їх небагато, адже зараз Україна робить лише свої перші кроки в хорошому вині", – розповів Сергій Клімов.

За його словами, багато хто порівнює теперішнє вино з вином періоду Радянського Союзу: "Проте зараз воно зовсім інше: висаджують виноград правильних сортів, беруть іноземних експертів, які допомагають технологічно".

"Територіально виноград для вина вирощують на Закарпатті і Одещині, в Херсонській та Миколаївській областях, де багато виноробень. Якщо говорити про незвичну виноробну Україну, то на Хмельниччині, в Тернопільській та Запорізькій областях, на Київщині та Вінничині також виробляють вино. В нетрадиційних для виноробства регіонах України зараз з’являються ентузіасти, які розвивають ці території, адже ми насправді не знаємо потенціалу України. За найближчі п’ять років точно будуть експерименти та зміни. Проте винний бізнес – це гра "в довгу" і аж ніяк не швидкі гроші. Перший прибуток можна отримати за 4-5 років, але щоб відбити інвестиції, деколи треба почекати ціле життя. Адже у винороба є лише один шанс на рік зробити хороше вино, якщо ж воно не вдається, вся партія, десятки тонн вина зіпсовані",  – пояснив Сергій Клімов.

Також він звернув увагу й на те, що українцям треба виховувати в собі культуру споживання вина: "Ми працюємо над тим, щоб в нас вино існувало як культура: аби люди не пили, не думаючи, а щоб вони пили правильно, поєднували це з їжею. Бізнес, в свою чергу, теж підтягується: з’являються малі виноробні, які думали про легалізацію, але про це не думала держава. За останні 2-3 роки на законодавчому рівні спростили і скасували багато ліцензій, тому вже є п’ять виноробень, які отримали ліцензію і наступного року ми зможемо продавати їхнє вино".

як стверджує тренерка з питань харчування та фітнесу Мирослава Ульяніна, вино однозначно корисне в невеликих кількостях.

"Всіма нами керує генетика і наші гормони, тому у кожної людини різне сприйняття вина, так само, як і кави. Спростую міф про те, що найкориснішим є червоне вино, яке треба пити щодня: у червоному вині є справді корисні поліфеноли, які призводять до розширення судин, по яким легше рухається кров. Але для того, щоб отримати якийсь терапевтичний ефект, треба випити літрів з десять за раз. А це не про здоров’я та користь. Тому, беззаперечно, що найкориснішим вином дійсно є червоне, на другому місці – біле, проте важливо, щоб це дійсно було якісне сухе вино без домішок, краще з винограду, який вирощувався у високогір’ї. Також не варто забувати, що коли ми щось їмо чи п’ємо, маємо розуміти, звідки воно і що входить до складу".

ФОТО: pixabay        

 Україна зараз робить лише свої перші кроки – експерт про винний бізнес

Новини по темі