Мобільний додаток

Чому нам хочеться солодкого та чим це небезпечно — відповідає дієтолог Наталя Суслова

20.10.2019 р., 17:05

Солодощі, особливо масового виробництва, викликають звикання. На цьому наголошує лікар-дієтолог Інституту серця МОЗ України Наталя Суслова.

"На сьогодні вуглеводна наркоманія, солодова наркоманія є одним з лідерів серед залежності сучасної цивілізації, сучасного суспільства. Тобто, той елемент задоволення, який приносила нам цукерка, вже не  приносить задоволення настільки, тобто вона не викликає такого задоволенні і ейфорії, і звичайно ми беремо дві. Тобто ті рецептори, які відповідають за відчуття задоволення, викликають залежність", — говорить дієтологиня. 

За її словами, усі ми — жертви нейромаркетингу, адже вуглеводні продукти виставляються на найбільш видних місцях. Між тим, у складі кондитерських виробів серед базових компонентів є, крім того що велика кількість цукру, декстрози, глюкози, фруктозних сиропів, ще й велика кількість замінників. Виробництво завжди йде шляхом здешевлення продукту, при цьому зберігаючи максимально його смакові властивості. Тому ароматизатори, розпушувачі, стабілізатори — це ті компоненти, які дають можливість продукту зберігатися кілька місяців. Є випічка, яка має термін зберігання до року часу, при цьому її вигляд та смакові властивості не втрачаються. 

Також використовуються різноманітні гелеві наповнювачі, які імітують натуральний джем чи домашнє варення. І найбільшою проблемою експертка називає використання неякісного жиру. 

"Так, як можна приховати неякісні продукти, маскуючи солодощами, не можливо жодному іншому продукту. Тому не хороша сметана, не хороше масло, олія, і оці трансгенні жири, гідронізовані масла, жири, які пройшли кілька етапів змінення хімічної структури, або які вже використовувались в процесі попереднього обробки. Пересічний покупець не може це перевірити", — говорить Наталя Суслова.

При цьому, на етикетці відповідальний виробник часто цього не приховує, однак, це пишеться дуже дрібним шрифтом, на темному фоні, що прочитати дуже складно. 

"Такий дисонанс у нас в суспільстві є, і власне — це той камінь, який проводить на сьогодні до дуже багатьох хронічних захворювань, які сучасна медицина не може вилікувати", — підсумовує експертка. 

Більш того, вона наголошує, що навіть на стендах для діабетиків не завжди розміщені якісні продукти. Адже замінники цукру та трансжири, які там містяться, не применшують шкоди цих продуктів для організмів.

Щоб купити якісні кондитерські вироби, експертка радить звертатися до перевірених крафтових виробників, які виготовляють свої вироби з натуральних продуктів. А найкращою для здоров’я буде випічка домашнього приготування.

Фото: Pixabay

Чому нам хочеться солодкого та чим це небезпечно — відповідає дієтолог Наталя Суслова

Новини по темі