Мобільний додаток

У чому особливість українського електрокару Miracle the One — коментує журналіст

15.10.2019 р., 15:54

В Україні презентували концептуальний електричний суперкар Miracle the One з запасом ходу на 500 км. В ефірі Радіо Промінь журналіст Юрій Тарасовський прокоментував, чи буде автомобіль мати попит та у чому його особливість.

"Винахідливості український кондукторів можна тільки поаплодувати. Я вважаю, що такі події надають іміджу Україні. Ми вже змусили світ говорити про нас. На такі авто будуть замовлення, і навіть в Україні, незважаючи на те, що ціна достатньо таки висока", — зазначив Юрій Тарасовський.

Щодо стилізації електрокару відповідно до автомобілів 50-х років, Тарасовський зауважив, що це відрізняє український автомобіль від китайських. "Родзинка полягає у тому, що ми є першими, хто це придумав. І ця ідея може вистрелити".

Журналіст вважає, що презентація цього електромобіля має, насамперед, надихнути наших законотворців.

"У Верховній Раді лежить два законопроекти, які схвалені у першому читанні і які покликані покращити і привести інвестиції в українське виробництво. Це звільнення від оподаткування комплектуючих, виробництво літієвих акумуляторів. Саме це може бути проривом.  Звичайно, у нас є ентузіасти, які готові вкладати свої гроші, аби придумувати нові речі. Я сподіваюсь, що у цій Верховній Раді будуть лобісти електромобілів", — сказав він.

Зазначимо, дизайн авто виконано у стилістиці болідів 1950-х років, зокрема, Maserati F250 і Mercedes W196. Перший автомобіль має надійти в продаж в 2021 році. Планують випустити 500 авто вартістю 105 тисяч доларів кожен.

Фото — miracle-auto.net

У чому особливість українського електрокару Miracle the One — коментує журналіст

Новини по темі