Мобільний додаток

Зеленський про пільги на житло для військових: це питання обговорюється

10.10.2019 р., 12:19

Президент України Володимир Зеленський заявляє, що пільги для ветеранів, зокрема житлові, обговорюються. Про це він сказав у ході прес-марафону, відповідаючи на запитання кореспондентки Українського радіо.

"Пільги я підтримую. Ми зустрічалися з ветеранами. Наприклад, є дуже багато людей з Донецька, які були добровольцями, а потім приїхали до Києва. Вони не знайшли можливості платити оренду, взяти (житло - ред.) в кредит. Томи ми обговорюємо, зокрема з міністром ветеранів, ці пільги. Це будуть і кредитні пільги. І лізинг розглядається. Я попросив надати місяць, щоб зустрітися з усіма великими будівельними компаніями, які повинні просто виділити й побудувати квартири для наших хлопців, ветеранів, військових", — сказав він.

Президент висловив готовність обговорювати це питання з головами облдержадміністрацій.

"Наприклад, ось є земля в області, ти (забудовник - ред.) хочеш побудувати якийсь бізнес-центр, житловий комплекс. Будь ласка, ми зробимо все, щоб в тебе була ця можливість. Але безкоштовно побудуй для наших військових будинки, окремі житлові комплекси. Тому всі ці питання обговорюємо", — додав Зеленський. 

Напередодні голова парламентського Комітету соціальної політики та захисту прав ветеранів, народна депутатка від фракції "Слуга народу" Галина Третьякова в ефірі Українського радіо сказала, що контракт для військовослужбовців має містити не лише заробітну плату, але й додаткові блага, які мають бути економічно підкріпленими.

Фото: Офіс президента 

Зеленський про пільги на житло для військових: це питання обговорюється

Новини по темі