Мобільний додаток

Деркач намагається бути корисним для Зеленського, "перевівши стрілки" на попередню владу – Кочетков

9.10.2019 р., 20:20

Аналітик, політолог Олександр Кочетков вважає, що, оприлюднивши інформацію про "вплив посольства США" на Національне антикорупційне бюро, позафракційний народний депутат Андрій Деркач намагається прислужитися новій владі.

Олександр Кочетков вважає, що оцінювати інформацію, оприлюднену Деркачем, треба врахувавши те, хто такий Андрій Деркач.

"Це людина, яка була пов’язана зі спецслужбами свого часу, й він добре себе почуває при будь-якій владі, ще від 1994 року. Спочатку він намагається співпрацювати, а потім він переходить в опозицію", – вважає експерт.

Зараз, на думку політолога, Андрій Деркач хоче бути корисним для нової влади – влади Зеленського.

"Те, що він зараз оприлюднив – це спроба допомогти Зеленському якось вийти зі скандалу з партіями США. І от, Деркач пропонує варіант звернути все на Порошенка та на Артема Ситника, "перевести стрілки" на Ситника–Порошенка. А нова українська влада не має жодного відношення, й діє повністю відповідно до закону", – зазначив Олександр Кочетков.

Раніше депутат Деркач заявив, що передав у ДБР документи про "вплив посольства США" на НАБУ. Деркач також опублікував інформацію про те, що в НАБУ консультувалися з посольством США з приводу того, як відповідати на публічні запити. Проте директор ДБР Роман Труба заявив, що до бюро ще не надходило звернення Деркача.

Новини по темі