Мобільний додаток

Як зробити дім місцем сили — розповідає експерт з фен-шуй Тарас Литвин

7.10.2019 р., 14:45

У перший понеділок жовтня з ініціативи Генеральної асамблеї ООН відзначається Міжнародний день житла. Що треба робити, аби вдома було затишно та комфортно? Про це в ефірі Радіо Промінь розповів експерт з фен-шуй Тарас Литвин.

Тарас Литвин зазначив, що будь-яка форма визначає енергію, зокрема й форма квартири. За його словами, найсприятливіша форма житла — цілісна, прямокутна чи квадратна.

"Якщо ми хочемо стабільності, то чим більше квадратною чи прямокутною буде квартира чи приватний будинок, то тим краще. Якщо ми хочемо вести кочовий спосіб життя, тоді потрібно обирати кругле житло", — сказав він.

Читати також: Чи можна за рисами обличчя визначити, яка людина – пояснює фізіогноміст

За словами експерта, якщо ми вже маємо житло, в якому потрібно жити, наприклад квартиру в багатоповерховому будинку, тоді треба починати пошук компромісів.

"Варто звернути увагу на найбільш важливі приміщення. Насамперед, це спальня, адже в ній ми проводимо, як мінімум, або в середньому третину життя. Потрібно правильно поставити ліжко. Для цього є параметри, які будуть вас заряджати і впливатимуть на гармонійні стосунки в сім'ї, на гарну кар'єру, на навчання тощо. Для цього першочергово потрібно поставити ліжко узголів'ям біля стіни, щоб за головою була суцільна стіна, щоб не було вікна або входу в спальню. Якщо прямо за головою буде вікно, то тіло людини підсвідомо відчуває момент небезпеки. Це результат тисячолітніх спостережень в усіх культурах світу, зокрема в Україні. Просто це китайці записати та назвали словом "фен-шуй". Насправді про це знали і в Україні", — розповів Тарас Литвин.

За його словами, якщо поїхати в Пирогів і проаналізувати хати всіх областей України, то можна побачити принципи фен-шуй.

"Мій тайванський вчитель сказав, що якщо українці хочуть знати гарний фен-шуй, то їм треба їхати в Пирогів і вивчати традиційну архітектуру", —  сказав Тарас Литвин.

Експерт наголосив, що потрібно ставитись до житла як до живої істоти, тоді буде легше почути відповіді на свої питання: "Будь-яке житло, будь-яка кімната дають нам сигнали. Ми їх можемо читати за допомогою інтуїції". 

Джерело: unsplash

Як зробити дім місцем сили — розповідає експерт з фен-шуй Тарас Литвин

Новини по темі