Мобільний додаток

"Я приміряла на себе історію Квітки Цісик, як плаття" – акторка театру Вікторія Васалатій

23.09.2019 р., 15:54

Уже сьогодні у столичному Будинку Актора відбудеться моновистава "Я – Квітка". Вікторія Васалатій, виконавиця головної ролі в моновиставі, розповіла, чим її надихає Квітка Цісик, та як це – втілити її на сцені.

Вікторія Васалатій розповіла, що вистава "Я – Квітка" це не просто біографічна історія американської співачки українського походження. Це театральний монолог, який поєднає розмову і пісні та розкриє Квітку Цісик з усіх сторін.

"Це історія людини, жінки, матері, дочки, щирої патріотки. Хоча вона народилася вдалині від України, але вона любила нашу Україну. Ця любов передалася їй від батька, музиканта, віртуоза-скрипаля. Саме через пісню Квітка Цісик змогла показати цю любов. У першу чергу, вона була жінкою. А оскільки я – жінка і мати, я її добре розумію", пояснила акторка.

Квітка Цісик це своєрідний феномен. Адже дівчина, що народилася в США у родині українських емігрантів, стала справжньою популяризаторкою української культури і музики за кордоном. І співала вона українські пісні з такою інтимністю та сексуальністю, як ніхто до неї зазначає Вікторія Васалатій.

"Особисто в мене є таке відчуття, що вона втілила жінку в дуже широкому спектрі. Всі можливі притаманні нам, жінкам, почуття та переживання. Усі вони в її голосі. Я приміряла це на себе, як плаття, щоб розказати її історію як жінка і як українка", поділилася Вікторія Васалатій.

За словами акторки, формат моновистави допомагає актору опинитися на "міліметровій відстані" від глядача та розповісти історію з такою інтимністю та відвертістю, як жоден інший.

"Я проживаю цю виставу і віддаюся їй повністю так, як віддаються жінки коханню", розповіла Вікторія Васалатій.

Вистава "Я – Квітка" відбудеться сьогодні о 19:00 у столичному Будинку Актора.

На фото Вікторія Васалатій в ролі Квітки Цісик. Фото з Вікіпедії

"Я приміряла на себе історію Квітки Цісик, як плаття" – акторка театру Вікторія Васалатій

Новини по темі