Мобільний додаток

У Києві на вихідних пройде дводенний воркшоп "Режисерська майстерня"

20.09.2019 р., 17:50

21 і 22 вересня в Культурному центрі "Печерськ" відбудеться дводенний воркшоп "Режисерська майстерня". Про це в ефірі Радіо Культура розповіла президентка асоціації "Український незалежний театр", директорка Центру творчості "Печерськ", театральна режисерка Влада Бєлозоренко.

Мета новоствореної асоціації – створити платформу обміну корисною інформацією. Як вважає Влада Бєлозоренко, "люди, які потребують її, вони обов’язково знайдуть до неї шлях, а якщо у театралів все ок, то інші наші воркшопи асоціації обов’язково будуть для них актуальні."

"Творчість відбувається там, де працює вільна людина. Коли ти звільняєшся від певних своїх обмежень, внутрішніх або зовнішніх, соціальних і виходиш на рівень свідомості і підсвідомості у творчості, то, мені здається, найцінніші речі у виставах відбуваються саме тоді", зауважила Бєлозоренко.

Тому перший день воркшопу більше присвячений роботі з тілом, з психофізикою, з елементами йоги і вправами на довіру до партнера, до себе.

Другий день навчання спрямований більше на інтелектуальну сторону роботи. Це робота режисера зі світлом і "міфодизайном" у творчості: як створити бренд з вистави, як створити виставу навколо вистави, навіть якщо ще не відбулася прем’єра, щоб люди про неї говорили.

"Ми, асоціація "Український незалежний театр", опікуємося інтересами аматорських, студійних, народних незалежних театрів. А зазвичай в таких театрах режисер є і сценографом, і режисером по світлу, і режисером по звуку тобто він поєднує в собі інші професії. Іноді може й на сцену вийти замість актора", розповіла президентка асоціації "Український незалежний театр", директорка Центру творчості "Печерськ" Влада Бєлозоренко. 

фото - facebook.com

У Києві на вихідних пройде дводенний воркшоп "Режисерська майстерня"

Новини по темі