Мобільний додаток

Форум видавців-2019: найочікуваніші книжкові презентації

17.09.2019 р., 18:50

У Львові 18 вересня стартує щорічний книжковий фестиваль-ярмарок Book Forum 26, фокусна тема якого цьогоріч "Відшукування причетного". Впродовж п’яти днів на тридцяти локаціях відбудеться близько семисот подій у семи форматах, найпопулярніший з яких — презентація книги. Країн-учасниць фестивалю цього року понад тридцять, серед почесних іноземних гостей — Арундаті Рой, Ельчін Сафарлі та Мар’ям Петросян. 

Серед найбільш очікуваних книжкових новинок 2019 року є збірка автобіографічної прози Олега Сенцова "Маркетер". Свою книгу колишній полонений презентуватиме у Львівській філармонії.

Також відбудеться презентація серії оповідань Катерини Бабкіної "Мій дід танцював краще за всіх" — історії п’яти родин на фоні України у ХХ столітті. У цей самий день Андрій Любка презентуватиме книгу "У пошуках варварів", яка розповідає про слов’янські землі і народи, а також стереотипи, які перешкоджають дружбі.

Ірена Карпа проведе автограф-сесію одразу після презентації "Добрих новин з Аральського моря" — роману про життя чотирьох жінок в Парижі, який писався три роки і набув величезного резонансу ще в травні, одразу після виходу в світ.

До новинок науково-фантастичної літератури потрапила книга Ілларіона Павлюка "Танець недоумка", а титул авангардного й химерного отримав роман "Бандера Distortion" Олега Шинкаренка, що досліджує вплив Степана Бандери на нашу реальність.

В рамках тематичного кластера "Жінка в темі" буде проведено презентацію книги Катерини Левченко "Гендерне тяжіння", яка висвітлює історію формування гендерної політики в Україні. У кластері "Історія" відбудеться презентація книги Вахтанга Кіпіані "Справа Василя Стуса" із серії "Бібліотека "Історичної правди".

За організації Meridian Chernowitz Тарас Прохасько презентуватиме нову прозову книжку "Так, але".

22 вересня о 22:00 Book Forum 26 завершиться поетично-музичним проєктом "Спрага музики", який відбуватиметься у партнерстві з Українським ПЕН. Учасники: піаніст Йожеф Ермінь, поети Остап Сливинський, Ірина Старовойт, Мар’яна Савка та інші.

Матеріал підготувала Христина Шпук.

Форум видавців-2019: найочікуваніші книжкові презентації

Новини по темі