Мобільний додаток

У Харкові відзавтра проходитиме Parade-Fest 2019

17.09.2019 р., 18:05

У Харкові 18 вересня розпочнеться Parade-Fest 2019. Триватиме він до 23 вересня. Про це в ефірі Радіо Культура розповіла Марія Какуріна, координаторка проєкту Parade-Fest.

"Цього року тема нашого фестивалю – "насилля утопії". Всі вистави "підпорядковані" цій темі, це цікавий дуже незвичайний шоу-кейс. Вистави усі дуже різні", — повідомила Марія Какуріна.

Перший день представлятиме Харків. Це буде єдина харківська вистава "Аполло" театру "Нєфть" (режисерка Ніна Хижна) за балетом Стравінського "Аполлон Мусагет". У виставі порушується тема космополітизму, міграції. Вистава болюча і своєчасна. Серед інших спектаклів — дві вистави зі Львова: "Горизонт 200" театру Лесі Українки і "Прекрасні, прекрасні, прекрасні часи" Першого театру.

Щодо поняття "насилля" і "утопії" координаторка проєкту Parade-Fest зауважила, що вони не конкретизують, яке саме насилля, — домашнє чи соціальне.

"Ми говоримо про те, що йдучи до кожної утопії не можна бути без насилля. Кожен диктатор йшов до утопії. Ми хочемо порушити цю тему і роздивитися, чи можлива утопія без насилля і навіщо насилля, чому воно так стається поговорити про ці теми", — зауважила Марія Какуріна, координаторка проєкту Parade-Fest.

Parade-Fest — це театрально-урбаністичний фестиваль, який відбудеться в Харкові 18–23 вересня. На фестивалі буде три програми: театральна, освітня та урбан. Чи безпечно ви почуваєтеся у власному місті? Чи вірите ви, що можливо займатися мистецтвом в Україні? Як часто ви відганяєте від себе думки про війну? Питання, яких ми звикли уникати; проблеми, які не хочемо бачити; біль, який не хочемо проживати — це досліджує фестиваль.

Фото - facebook.com/paradefest

У Харкові відзавтра проходитиме Parade-Fest 2019

Новини по темі