Обирай пісні. Визначай переможця

Історії людей, які змінюють Україну – в оновленій «Активізації» на Українському радіо та Радіо Культура

10.09.2019 р., 16:16

4 вересня стартувала оновлена програма «Активізація з Людмилою Тягнирядно» на Українському радіо та Радіо Культура, а також на телеканалах UA: Культура та UA: Крим.

У новому сезоні програми вектор розмови зміниться. За кожним вдалим проєктом, соціальною кампанією чи ініціативою стоять люди, які втілюють задум або мрію в реальність. Саме вони будуть у центрі програми.

«Через історії звичайних людей ми показуватимемо зміни, які можна робити власноруч. Це може бути будь-що: від сортування сміття у школі чи створення ОСББ до масштабної кампанії по вивченню англійської мови чи боротьбі за права переселенців. Такі історії зможуть підштовхнути інших до дій.  Є багато активних людей, яких варто підштовхнути до дії. Чим більше стане пасіонаріїв, тим швидке Україна трансформується», – зазначила ведуча програми «Активізація», головна редакторка інтернет-проєктів Українського радіо Людмила Тягнирядно.

Змінотворці, новатори, активісти – це той прошарок суспільства, який готовий брати на себе відповідальність і робити зміни в країні вже зараз. Саме вони мають надихати і мотивувати громадян брати активну участь у житті громади, міста та країни.

Слухайте оновлену програму «Активізація з Людмилою Тягнирядно» на Українському радіо та Радіо Культура, а також на телеканалах UA: Культура та UA: Крим щосереди о 16:10.

Історії людей, які змінюють Україну – в оновленій «Активізації» на Українському радіо та Радіо Культура

Новини по темі