Обирай пісні. Визначай переможця

Радіо Промінь і Радіо Культура розпочали FM-мовлення в Києві

2.09.2019 р., 09:20

Відтепер у Києві можна слухати Радіо Промінь на 97.2 FM, Радіо Культура — 97.6 FM.

"Нарешті суспільні радіостанції Промінь і Радіо Культура мовитимуть на зручних частотах у Києві. Суспільне радіо стрімко розвивається, оновлений контент заслуговує на те, щоб його чуло якнайбільше слухачів у столиці. Ми дуже вдячні Нацраді з питань телебачення і радіомовлення за підтримку цього розвитку. Вітаємо команди UA: Радіо Промінь та UA: Радіо Культура!" — зазначив Микола Чернотицький, член правління UA: Суспільне мовлення, відповідальний за регіональний розвиток.

"Це історична подія, до якої ми йшли дуже довго. Нарешті слухач зможе почути нас і в Києві. Насправді музичних FM-радіостанцій сьогодні дуже багато, але ж Радіо Промінь — це інформаційно-музична радіостанція, де не лише лунає музика, а й обговорюються гострі теми. Зокрема ті, які стосуються молоді в Україні та за її межами", — сказав продюсер UA: Радіо Промінь Максим Яковенко.

Зазначимо, одним із завдань, яке UA: Радіо Промінь успішно виконує, є омолодження аудиторії. Так, радіоефіри транслюються на Facebook-сторінці завдяки visual-студії.

"Радіо Культура створює унікальний контент, аналогів якого немає в мовленні інших радіостанцій. Класична музика, концерти наживо, золотий фонд українського ретро, радіодрама, аудіокнижки, поезія — усе це можна почути тільки в нашому ефірі. Над створенням кожної програми працюють команди досвідчених фахівців, які і створюють нове, і плекають ті традиції, що нам хочеться зберегти. Ми пишаємося та дуже цінуємо любов усіх слухачів з усіх населених пунктів, де ми мовимо. Дуже щасливі, що до нашої радіородини долучився й Київ", — сказала продюсерка UA: Радіо Культура Ірина Славінська.

Нагадаємо, 4 квітня за результатами засідання Національної ради України з питань телебачення й радіомовлення Радіо Промінь і Радіо Культура отримали частоти мовлення в місті Києві.

Фото - pixabay.com

Радіо Промінь і Радіо Культура розпочали FM-мовлення в Києві

Новини по темі