Мобільний додаток

Обмін не може відбутися без певних компромісів – Хара

30.08.2019 р., 10:29

У ніч на 30 серпня з'явилася інформація про обмін полоненими, проте у СБУ та Офісі президента заявляють, що переговори все ще тривають. Експерт Фонду "Майдан закордонних справ" Олександр Хара вважає, що такий обмін не може відбутися без певних компромісів.

Олександр Хара зазначив, що те, що в суспільстві виникають запитання стосовно того, на яких умовах українських політв’язнів повертають додому – це гарний знак.

"Абсолютно чітко можна сказати лише про те, що Україна є демократичною спільнотою і ми критично, з підозрою, ставимося до влади. Тому, безумовно, будуть ті, хто радіють, і ті, хто ставлять запитання", – пояснив він.

Утім, експерт вважає, що подібний обмін не може відбутися без певних компромісів.

"Безумовно, такий обмін не міг відбутися без того, щоб були певні компроміси, і мені, як громадянину, цікаво, що це було. Я сподіваюся, що це не політичний компроміс і не такий, який стосується суверенітету України. З іншого боку, у мене немає великих сумнівів, що такі речі могли відбутися", – зазначив Олександр Хара.

Сьогодні з'явилася інформація про повернення до України політв'язнів, яких утримували в Росії. Ці дані, зокрема, підтвердили їхні рідні. Проте в СБУ та Офісі президента заявили, що переговори щодо обміну полоненими тривають. Йдеться про Сенцова, Карпюка, Балуха та Гриба.

Новини по темі