Мобільний додаток

ФІОЛЕТ невдовзі випустить акустичний альбом – Сергій Мартинюк

13.08.2019 р., 19:47

Про свої найближчі виступи в дуеті з гітаристом Романом Андрухівим в ефірі Радіо Промінь розповів лідер гурту ФІОЛЕТ Сергій Мартинюк.

Сергій Мартинюк – фронтмен гурту ФІОЛЕТ – разом з гітаристом гурту Романом Андрухівим вирішили продовжити цикл акустичних концертів, які вони розпочали ще навесні. Адже вечір акустичних пісень та віршів просто неба на майданчиках улітку – це те, що зробить атмосферу концерту незбутньою.

"Наче не тільки ти з музикантами на сцені, а хтось інший наповнює музику новим змістом. Концерт у приміщенні – це теж дуже круто. Але якщо є можливість улітку виступити на відкритому просторі – потрібно ці можливості використовувати", – пояснив Сергій Мартинюк.

Як розповів Сергію Мартинюк, вони з Романом Андрухівим вже почали займатися новою акустичною програмою. При цьому вони продовжують працювати з ФІОЛЕТом у повному складі.

"Нам кайфово, тому що у Романа серйозний бекграунд саме джазовий, блюзовий, фольковий. З такими музикантами приємно працювати. Я ніколи ще не відчував такої гармонійності між собою і музикантами, як у грі з Романом", – поділився Колос.

Трек-листи виступів складатимуться як з найкращих пісень ФІОЛЕТу за усі роки існування, так і з акустичних версій пісень сольного проєкту Колоса.

"Ми повторимо весняну програму, плюс презентуємо кілька абсолютно нових акустичних треків, які швидше за все увійдуть до нашого акустичного альбому. Ми вирішили відновити традицію видавати акустику, і таким чином закрити цю програму", – підсумував Сергій Мартинюк.

Почути Сергія Мартинюка та Романа Андрухіва в акустиці можна буде у київському Зеленому театрі 16 серпня, а 20 серпня – у Львові на дахуLviv Film Center.

Нагадаємо, раніше Сергій Мартинюк анонсував вихід міні-альбому, приуроченого до 10-ої річниці ФІОЛЕТу.

ФІОЛЕТ невдовзі випустить акустичний альбом – Сергій Мартинюк

Новини по темі