Мобільний додаток

Суд переніс засідання у справі Крисіна на вересень — подробиці справи від журналістки

5.08.2019 р., 11:18

Касаційний кримінальний суд у складі Верховного Суду переніс засідання у справі Юрія Крисіна на 10 вересня. Про це Українському радіо в програмі "Сьогодні.Зранку" повідомила журналістка інтернет-видання "Гордон" Наталія Двалі.

"Я розмовляла з адвокатами і стороною обвинувачення після зриву засідання, і всі зійшлись на думці, що перенесення третього поспіль розгляду Касаційного суду відбулось, тому що напередодоні ми (деякі ЗМІ, а також журналістка Наталія Двалі — ред.) опублікували матеріали, де зазначається, що Юрій Крисін відмовляється від показів проти Армена Саркісяна (з травня 2014 року він перебуває в розшуку — ред), ключової фігури  у подіях Майдану, одного із замовників "тітушок" та "правої руки" Юри Єнакієвського", — розповідає Наталія Двалі.

За її словами, на засданні суду було, як мінімум, десять телекамер, що сприяло розголосу цієї спраи: "Я вважаю, що вони вирішили, що ми почекаємо, коли розголос спаде і потім тихенько вирішимо справу. Тим паче, що дружина Крисіна запросила вже п'ятого адвоката. Коли у справу вводиться новий адвокат, суд має надати йому час на ознайомлення з матеріалами справи. Відтак новому захиснику дали місяць, тому наступне засідання відбудеться у вересні".

Читати також  Станіслав Козлюк: Вирок Крисіну як прецедент у справах Майдану

Нагадаємо, Юрій Крисін є фігурантом кількох кримінальних проваджень, його називають координатором "тітушок", які здійснювали напади на "майданівців" на початку 2014 року.

22 грудня 2017 року Шевченківський районний суд Києва засудив Юрія Крисіна до 4 років ув’язнення з дворічним випробувальним терміном у справі про вбивство журналіста В'ячеслава Веремія. Генеральна прокуратура внесла апеляційну скаргу на вирок суду про умовний термін покарання. Апеляційний суд Києва його скасував і призначив йому 5 років позбавлення волі за участь у вбивстві журналіста В’ячеслава Веремія.

Наразі справа перебуває на розгляді в суді касаційної інстанції.

В'ячеслава Веремія жорстоко побили "тітушки" під час Майдану у ніч проти 19 лютого 2014 року. Журналіст помер у лікарні швидкої допомоги. 

Слухати повну версію.

ФОТО: УНІАН

Суд переніс засідання у справі Крисіна на вересень — подробиці справи від журналістки

Новини по темі