Мобільний додаток

Помер спортсмен Роман Вірастюк

27.07.2019 р., 12:05

Внаслідок хвороби 27 липня помер спортсмен, кандидат у народні депутати України, екс-капітан олімпійської збірної з легкої атлетики Роман Вірастюк.

Про це повідомив його брат Василь Вірастюк у Facebook.

"27 липня 2019 року, о 5 ранку перестало битися серце Романа Вірастюка. 11 липня Роману була проведена термінова і дуже складна операція (аневризма, розшарування черевної аорти). Він був бійцем, і, незважаючи на всі "але", він боровся до останнього", – написав Василь Вірастюк.

Як очікується, прощання з Романом Вірастюком відбудеться 28 липня біля Міністерства молоді і спорту, про час буде повідомлено пізніше.

"Похорон відбудеться 29 липня в рідному Івано-Франківську (місце і час поховання будуть пізніше)",  повідомив брат.

Роман Вірастюк – 17-разовий чемпіон України зі штовхання ядра, бронзовий призер чемпіонату Європи-1994 зі штовхання ядра, на Олімпіаді 1996 року зайняв 6 місце, майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, колишній капітан олімпійської збірної України з легкої атлетики. 

Після завершення спортивної кар'єри Вірастюк працював головою департаменту олімпійських видів спорту в Міністерстві молоді та спорту України, очолював спорткомітет Івано-Франківської ОДА, працював ведучим на кількох спортивних телепроектах. 

На позачергових парламентських виборах, що відбулися 21 липня, Роман Вірастюк балотувався як самовисуванець на мажоритарному окрузі №84 в Івано-Франківській області, за підсумком виборів посів четверте місце.

ФОТО: Facebook Романа Вірастюка

Помер спортсмен Роман Вірастюк

Новини по темі