Мобільний додаток

У замку-музеї Радомисль відбудеться етно-фешн-фестиваль "Аристократична Україна"

26.07.2019 р., 16:13

Про фестиваль "Аристократична Україна" в ефірі програми "ART-Панорама" на Радіо Промінь розповіла директорка Музею української домашньої ікони Аліна Гайдук.

Ведуча:

Наталія Тищенко

Фестиваль етнічного і стилізованого вбрання "Аристократична Україна", який відбудеться 27 липня в замку-музеї Радомисль, зацікавить насамперед тих, хто любить традиційне вбрання та слідкує за модою. На фестиваль з’їдуться театри мод і найкращі дизайнери з усієї України.

За словами Аліни Гайдук, фестиваль представляє українську аристократію не у класичному її розумінні — дворян та шляхетних родин. На переконання організаторки, аристократія є у кожній людині і у самій культурі, вона закладена як сенс самої культури.

"Фестиваль якраз і направлений на те, щоб показати цю унікальну українську аристократичність, розкрити її і підняти на щабель українських дизайнерів, щоб у них був свій майданчик, де вони будуть розкриватися, де вони зможуть відзняти гарну фотосесію. Основним завданням фестивалю є розкриття української жінки — не лише її талантів як дизайнера, а і як моделі", — розповідає Аліна Гайдук.

Вже учетверте у замку-музеї Радомисль проводять фестиваль "Аристократична Україна". Замість подіуму і червоної доріжки — старовинне домоткане кропив’яне полотно, по якому босоніж будуть іти красуні-манекенниці.

"Це будуть і дружини загиблих героїв АТО, і дружини воїнів, які зараз на Сході України захищають нашу батьківщину. Серед 140 моделей близько третини — це діти та дитячі театри моди, які представлять нам віночки, українські костюми", — ділиться планами Аліна Гайдук.

Фестиваль етнічного та стилізованого вбрання "Аристократична Україна" відбудеться 27 липня у замку-музеї Радомисль.

У замку-музеї Радомисль відбудеться етно-фешн-фестиваль "Аристократична Україна"

Новини по темі