war

Верховний суд Росії розгляне апеляцію на вирок політв’язня Гриба

23.07.2019 р., 10:11

Верховний суд Російської Федерації 23 липня розгляне апеляцію на вирок, за яким українського політв’язня Павла Гриба засуджено до 6 років ув’язнення.

Про це повідомив  його батько Ігор Гриб на своїй сторінці Facebook.

"23 липня 2019 року о 9:30 у Військовій колегії Верховного суду РФ… відбудеться розгляд апеляції на вирок від 22 березня, яким Павла засуджено до шести років",  — написав Ігор Гриб

Він зауважив, що, "як повідомило керівницто СІЗО-4 (м.Ростов-на-Дону), після апеляції Павла негайно буде направлено відбувати покарання до виправної колонії".

Нагадаємо, торік 24 серпня в Білорусі зник українець Павло Гриб. 7 вересня 2017 року стало відомо, що його викрали співробітники ФСБ і утримують у Краснодарському СІЗО. В Росії Павлу Грибу висунуто обвинувачення у сприянні терористичній діяльності. З серпня 2017 року він перебуває під вартою, 7 листопада 2018 року російський  суд продовжив його арешт на 6 місяців.

У березні Європейський Союз закликав Росію звільнити Павла Гриба і надати йому медичну допомогу.

22 березня російський суд оголосив вирок у справі Гриба, обвинуваченого у "сприянні терористичній діяльності", і засудив українця до 6 років ув’язнення.

На фото —  Павло Гриб, Радіо Свобода

Верховний суд Росії розгляне апеляцію на вирок політв’язня Гриба

Новини по темі