Мобільний додаток

Смешок Контррозвідувальний: "Парламентський бестіарій" досліджує учасників парламентських виборів

17.07.2019 р., 13:46

Політичні звірі та де їх шукати — про це в ефірі програми "Парламентський бестіарій" на Радіо Промінь розповідають політролі Антон Суслов та Станіслав Шулімов.

Ведучі:

Ярина Скуратівська, Євген Павлюковський

Вид. SBUshius vsiomugolovus або Смешок Контррозвідувальний.

Ареал поширення. Наша сьогоднішня тваринка поповнює список нових видів в політичній таблиці. Ще кілька років тому ніхто не чув, хто такий смешок, але сьогодні він у всіх на слуху і всі про нього знають. От що значить піар і допомога смешка безволосого. Цей вид, як і деякі інші, виріс як гриб після дощу, проте трохи втрачає свої паростки з кожним новим вимірюванням популярності. Вчені зазначають, що вид має головного Смешка, який своїм харизматичним виглядом підіймає всім іншим SBUshius vsiomugolovus моральний дух.

Умови виживання. На прийдешніх виборах дуже мало відомо про види, що беруть участь у перегонах. От і наша сьогоднішня тваринка не є винятком, бо про неї вчені знають не дуже багато. Незважаючи на це, мені як знаному зоополітологу, вдалося трошки більше дізнатися про цей вид.  Виживає наш звір за рахунок харчування хвощем безпековим для всіх тваринок та корою дерева економічно-соціального та екологічно-благового, що росте тільки під час виборів. Окрім цього, як зазначають вчені, смешок стає сильнішим за рахунок створення середньокласового звіринця по всій країні.

Фактори розмноження. Фактори розмноження мені також вдалося дослідити, на відміну від багатьох дослідників. Варто сказати, що наші смешки не тільки новий вид, але і вже новий підвид, який має назву смешок конституційно-демократичний. Одним з важливих факторів розмноження для цього виду є магія недоторканностіпозбавлювальна, що має чарівник Законотворчий.

Захист від  хижаків , шкідників та паразитів. Смешок є войовничою твариною, яка має на меті зближення з натівським звіринцем та нарощування бойових та безпекових потужностей всього звіринця. Окрім цього, смешки хочуть забезпечити справжню професійну армію. 

Місце в харчовому (політичному) ланцюгу. На жаль і я, як і більшість дослідників, не змогли віднайти інформації щодо взаємодії смешків з іншими видами, проте можна зробити передбачення, що вони можуть почати співпрацювати з іншими войовничими тваринами, що будуть протидіяти нашому східному агресивному сусіду.

Еволюційний прогноз. За останніми даними вчених, на виборах SBUshius vsiomugolovus може посісти 6 місце. У разі проходження до парламентського бестіарію наші смешки, скоріше за все, зможуть взаємодіяти з іншими проукраїнськими видами, але ще треба пройти.

Досліджуй  зараз.

Бо... після виборів піддослідним можеш стати ти.

 

У попередніх серіях:

Серія 1. Тигрюля Змієподібна

Серія 2. Панда Голосиста

Серія 3. Грицевус Міноборонівський

Серія 4. Броненосець Шоколадний

Серія 5. Вуглерій Зажиттєвий

Серія 6. Вілкулець Хозяйственницький

Серія 7. Півень Короволюбний

Смешок Контррозвідувальний: "Парламентський бестіарій" досліджує учасників парламентських виборів

Новини по темі