Мобільний додаток

Суд переніс засідання у справі росіянина Вишинського

15.07.2019 р., 18:53

Засідання Подільського райсуду Києва у справі головного редактора "РИА Новости Украина" Кирила Вишинського перенесено на 15:00 19 липня. Відповідне рішення суд ухвалив на засіданні в понеділок з огляду на те, що один із суддів перебував у нарадчій кімнаті в іншій справі, повідомляє агенція "Інтерфакс-Україна".

Водночас уповноважена із захисту прав людини Росії Тетяна Москалькова, яка прибула на засідання суду, заявила, що Вишинський, заарештований за обвинуваченням у державній зраді, проти його обміну. "Сам Вишинський каже, що не згоден на жодні обміни і домагатиметься виправдувального вироку", — сказала Москалькова на запитання журналістів про можливість його обміну на українських моряків, заарештованих РФ у районі Керченської протоки.

Нагадаємо, Вишинського було затримано співробітниками Служби безпеки України 15 травня минулого року. Спільно із представниками прокуратури АРК вони провели слідчі дії в офісі "РИА Новости Украина" у Києві. Тоді ж Вишинському й оголосили про підозру у державній зраді. Апеляційний суд залишив його під вартою.

Фото: Globallookpress

Суд переніс засідання у справі росіянина Вишинського

Новини по темі