Мобільний додаток

Партія "Слуга народу" розпочала підготовку до першої сесії нової Верховної Ради — Стефанчук

12.07.2019 р., 16:00

Партія "Слуга народу" розпочала підготовку до першої сесії нової Верховної Ради. Про це в ефірі Українського радіо в програмі "Персона ґрата" повідомив  представник президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук.

Ведуча:

Світлана Мялик

"Сьогодні у нас йде велика попередня робота до підготовки першої сесії нової Верховної Ради. Ми будемо делегувати своїх людей, які будуть підходити по цих питаннях: питання розподілу комітетів, питання, пов'язані з формуванням сценарного плану першого дня тощо. Вся ця організаційна робота ведеться", — зазначив Руслан Стефанчук.

Читайте також - Стефанчук: у Раді "Слуга народу" буде об'єднуватись навколо принципів партії, але в деяких питаннях готова до дискусії

Представник президента у Верховній Раді зауважив, що всі кандидати у депутати від партії "Слуга народу" підписали меморандум та проходять навчальні тренінги, які стосуються створення законопроектів та просування законодавчих ініціатив.

"Всі наші кандидати у депутати підписали меморандум, де чітко засвідчили , що вони не схиблять, що вони готові підтримувати статут партії, програму партії, що вони будуть голосувати за всі ті законопроекти, які передбачені програмою партії, що вони не будуть пропускати засідань, що вони не будуть займатись кнопкодавством. Ми зараз почали і розробили велику програму навчання наших майбутніх народних депутатів. Ми зараз вчимо, що таке законопроект, як він пишеться, які стадії він повинен проходити. Спочатку ми вчитимемо свої депутатів, а потім ми виставимо це на загальний огляд, щоб люди теж це розуміли, як людині провести свою ініціативу у парламент", — сказав він.

Зазначимо, дострокові парламентські вибори заплановано на 21 липня. Згідно з останніми соціологічними опитуваннями, партія "Слуга народу" долає прохідний бар’єр та проходить до Верховної Ради.

Прослухати повну версію.

На фото —партія "Слуга народу", facebook.com

Партія "Слуга народу" розпочала підготовку до першої сесії нової Верховної Ради — Стефанчук

Новини по темі