Мобільний додаток

Насалик стверджує, що звинувачення САП є безпідставними

10.07.2019 р., 11:55

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик заперечує факт декларування ним недостовірної інформації, в якому його напередодні звинуватила Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Не дєлайте мнє нєрви", як-то кажуть в Одесі. Останнім часом хтось дуже хоче перевірити мене на стресостійкість і витрачає на це чимало часу та коштів. Чорнушні сайти цьому, звичайно, радіють, але звертаюсь до тих, хто їм платить: не дочекаєтесь! У мене чиста совість, і мені нема за що червоніти. Сподіваюся, що НАБУ та САП — теж, і вони, дотримуючись українського законодавства, розставлять всі крапки над "і", — написав Насалик ввечері 9 липня у Facebook.

Він наголосив, що обшуку в його будинку в Козині під Києвом не було.

"Що стосується підозри НАБУ та САП щодо нібито декларування мною недостовірної інформації, то повідомляю, що ця підозра була підготовлена на основі відповідного рішення НАЗК, яке було визнано незаконним та скасоване Верховним Судом України ще 10 квітня 2019 року", — заявив Насалик.

Нагадаємо, 9 липня Спеціальна антикорупційна прокуратура України оголосила про підозру Насалику в скоєнні злочину щодо подання завідомо недостовірних відомостей у декларації. Чиновник не вказав у документі 1,249 мільйона доларів.

Фото: 24 канал

Насалик стверджує, що звинувачення САП є безпідставними

Новини по темі