Мобільний додаток

Під Нацрадою палили фаєри, вимагаючи скасувати ліцензію каналу NewsOne

9.07.2019 р., 12:14

Засідання Нацради з питань телебачення та радіомовлення супроводжувалося акцією протесту під гаслом "Скасувати ліцензію NewsOne!" Під будівлею Нацради зібралися активісти, які кілька хвилин палили фаєри та скандували свої вимоги.

 

Акція тривала понад годину, її охороняли кількасот правоохоронців. У підсумку Нацрада вирішила провести моніторинг каналу щодо ймовірного порушення українського законодавства. В результаті моніторингу може бути скасована ліцензія шляхом звернення Нацради до суду. 

Активістка та організаторка акції Марина Мірзаєва звернулася до працівників каналу:

"Подумайте, як вам жити, і вашим дітям, якщо ви ведете проти власної оселі, проти власної країни інформаційну війну, яка очевидно призводить до того, що зараз є в Криму і на Донбасі — до відкритого конфлікту", — сказала вона. Активістка наголошує, що ця акція не остання, і збиратися протестувальники будуть доти, доки їхні вимоги не буде виконано.

Читайте також: Журналіст про телеміст з Росією: влада може винести попередження, а потім позбавити NewsOne ліцензії

Служба безпеки України пропонує застосувати санкції до телеканалів "112 Україна"  та NewsOne через анонсований телеміст з російським каналом. 

Нагадаємо, ведучий програми "Вести недели" на російському пропагандистському каналі "Росія 24" Дмитро Кісельов анонсував проведення телемосту "Треба поговорити", який заплановано на 12 липня і відбудеться спільно з українським телеканалом NewsOne. Зазначається, що це буде "відверта розмова між простими людьми", як, до прикладу, колись під час телемосту між СРСР і США. Ведучим зі сторони РФ буде Андрій Малахов, з українського боку  генеральний продюсер NewsOne Василь Голованов. 

Вчора дирекція телеканалу оголосила про скасування "телемосту". 

Канал заявив, що скасовує програму "в зв'язку з інформаційною кампанією проти своїх журналістів, загрозою нападу на канал і використанням його імені в передвиборчій кампанії ряду українських партій".

Під Нацрадою палили фаєри, вимагаючи скасувати ліцензію каналу NewsOne

Новини по темі