Мобільний додаток

РНБО провела засідання щодо ситуації з телемостом: видано низку розпоряджень

8.07.2019 р., 19:55

У Раді національної безпеки та оборони провели засідання щодо ситуації, яка виникла з каналом NewsOne, який анонсував телеміст з Росією.

Як повідомляється на сайті відомства, за дорученням президента секретар РНБО Олександр Данилюк провів нараду за участі членів РНБО з питань забезпечення інформаційної безпеки.

"За підсумками наради було дано низку доручень, зокрема, Службі безпеки України та Національній поліції України щодо забезпечення національної інформаційної безпеки з неухильним дотриманням свободи слова", — йдеться у повідомленні. 

Олександр Данилюк на своїй сторінці у Facebook додав, що державні органи, зокрема СБУ та Національна поліція, "отримали низку відповідних доручень, зокрема щодо захисту інформаційного простору".

"Додаткові деталі не можемо надати через таємність. Ньюзваном скасовано так званий "телеміст", але це не кінець інформаційної війни. Тому і наша робота продовжується", — повідомив секретар.

Читайте також    Журналіст про телеміст з Росією: влада може винести попередження, а потім позбавити NewsOne ліцензії

Нагадаємо, ведучий програми "Вести недели" на російському пропагандистському каналі "Росія 24" Дмитро Кісельов анонсував проведення телемосту "Треба поговорити", який заплановано на 12 липня і відбудеться спільно з українським телеканалом NewsOne. Зазначається, що це буде "відверта розмова між простими людьми", як, до прикладу, колись під час телемосту між СРСР і США. Ведучим зі сторони РФ буде Андрій Малахов, з українського боку  генеральний продюсер NewsOne Василь Голованов.

Проте телеканал NewsOne повідомив про скасування телемарафону "Треба поговорити". 

Фото: УП

РНБО провела засідання щодо ситуації з телемостом: видано низку розпоряджень

Новини по темі