Мобільний додаток

Внаслідок обстрілу санітарного авто військовий медик помер — штаб ООС

1.07.2019 р., 16:50

Військовий медик, поранений під час обстрілу бойовиками в зоні операції Об'єднаних сил, помер. Про це повідомляє прес-служба ООС.

"Військовий медик, поранений під час обстрілу бойовиками з ПТРК автомобіля "Хаммер" в районі населеного пункту Водяне, від отриманих травм помер", —  йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, на Донбасі підтримувані Росією бойовики обстріляли санітарний автомобіль одного з підрозділів Об'єднаних сил. Раніше повідомлялося про одного загиблого.

Військовий конфлікт на частині Донбасу розпочався у квітні 2014 року. Відтоді на території частини Луганської і Донецької областей проводиться антитерористична операція, а з травня 2018 року — операція Об'єднаних сил.

Читайте також: У зоні ООС понад 8 годин гасили пожежу, військові не виключають диверсії

За даними ООН, в результаті збройного конфлікту на Сході України з квітня 2014 року до кінця 2018 року загинули від 12800 до 13 тисяч осіб. Серед загиблих, зокрема, понад 3300 мирних жителів та приблизно 4000 військовослужбовців української армії. Також загинуло понад 5500 бойовиків, яких підтримує Росія. Багато кого вважають зниклими безвісти.

Ілюстративне фото, штаб ООС

Внаслідок обстрілу санітарного авто військовий медик помер — штаб ООС

Новини по темі