Мобільний додаток

Лідери бойовиків пообіцяли відпустити чотирьох полонених українців — росЗМІ

27.06.2019 р., 15:43

Керівники проросійських бойовиків Денис Пушилін і Леонід Пасічник дали згоду на звільнення чотирьох українських полонених, звільнення заплановано на 28 червня. Про це повідомляє російська агенція ТАСС.

Зазначається, що з відповідним проханням до ватажків бандформувань звернувся голова політради партії "Опозиційна платформа — За життя" Віктор Медведчук.

Крім того, російська агенція пише, що Медведчук заявив, що "влада України не налаштована на мирне врегулювання ситуації на Донбасі і проведення повного звільнення всіх утримуваних осіб".

Повідомляється, що четверо людей будуть передані завтра Медведчуку в Мінську. 

Водночас однопартієць Медведчука Вадим Рабінович у соцмережах повідомив, що бойовики звільнять Дмитра Великого, Якова Веремейчика, Едуарда Міхєєва та Максима Горяїнова. Рабінович пише, що троє з них — військові. Підтвердження цієї інформації з інших джерел немає.

Військовий конфлікт на частині Донбасу розпочався у квітні 2014 року. Відтоді на території частини Луганської і Донецької областей проводиться антитерористична операція, а з травня 2018 року — Операція об'єднаних сил.

Фото: 24 канал

Лідери бойовиків пообіцяли відпустити чотирьох полонених українців — росЗМІ

Новини по темі