war

Президент Естонії розкритикувала рішення ПАРЄ щодо повернення Росії права голосу

25.06.2019 р., 19:42

Президент Естонії Керсті Кальюлайд висловила критику щодо рішення Парламентської асамблеї Ради Європи про повернення російської делегації в організацію. Це випливає з її повідомлення, опублікованого в Twitter.

За словами Кальюлайд, рішення низки країн про повернення делегації Росії в ПАРЄ збентежило Асамблею, адже жодна з причин позбавлення російської делегації права голосу не зникла. При цьому вона натякнула на питання анексії Криму і війни на Сході України, розв'язаної Росією, використовуючи хештеги #Crimea #WarInEasternUkraine.

Нагадаємо, Парламентська асамблея Ради Європи на своєму засіданні 25 червня  ухвалила резолюцію та внесла зміни до регламенту, що може ускладнити або заблокувати накладення санкцій на російську делегацію та забезпечити її повернення до Асамблеї без виконання міжнародних зобов’язань. За резолюцію проголосувало 118 депутатів, 62 проти, 10 утрималися.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що розчарований таким рішенням Асамблеї і тепер очікує від неї аналогічних кроків з повернення додому ув'язнених в Росії українських моряків.

Фото: Estonian Presidency

Президент Естонії розкритикувала рішення ПАРЄ щодо повернення Росії права голосу

Новини по темі