Обирай пісні. Визначай переможця

У СІЗО, де утримують Бекірова, епідемія кору, це небезпечно для його життя — Денісова

23.06.2019 р., 12:15

У Сімферопольському СІЗО, де утримують активіста Едема Бекірова, епідемія кору, його подальше перебування в СІЗО є вкрай небезпечним.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова з посиланням на слова адвоката активіста.

"Всіх хворих з СІЗО поміщають у медсанчастину, де перебуває Едем. Він не хворів на кір. Через відсутність імунітету ймовірність його зараження дуже висока. Враховуючи критичний стан здоров'я Едема Бекірова, його подальше перебування в СІЗО є вкрай небезпечним", — заявила Денісова.

Омбудсмен наголосила, що Росія ігнорує рішення Європейського суду з прав людини, який "12 червня зобов'язав негайно госпіталізувати Бекірова до лікарні нетюремного типу для надання йому кваліфікованих медичної допомоги".

Денісова зауважила, що вже звернулася до Уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової щодо виконання рішення ЄСПЛ, а саме — ''невідкладно госпіталізувати Едема Бекірова до лікарні нетюремного типу'', а також проінформувала російську колегу про епідемію кору у Сімферопольському СІЗО, яка є загрозливою для життя Бекірова.

Нагадаємо, 12 грудня минулого року на в'їзді в окупований Крим під час проходження паспортного контролю на території, контрольованій окупантами, був затриманий громадянин України, житель селища Новоолексіївка Херсонської області Едем Бекіров.

За словами адвоката, Бекірова підозрюють у тому, що він зберігав і передавав боєприпаси — 12 кілограмів вибухівки та патрони.

На фото — Едем Бекіров, Радіо Свобода 

У СІЗО, де утримують Бекірова, епідемія кору, це небезпечно для його життя — Денісова

Новини по темі