Обирай пісні. Визначай переможця

Реакція влади Грузії на протести є неадекватною — Мамулашвілі

21.06.2019 р., 15:52

Реакція влади Грузії на протести є неадекватною, переконаний командир "Грузинського легіону" Мамука Мамулашвілі. Про це він  повідомив в ефірі Українського радіо в програмі "Сьогодні. Вдень", прокоментувавши поточну ситуацію у країні та заяви президента Грузії Саломе Зурабішвілі.

Ведуча:

Галина Бабій

"Я думаю, ці процеси триватимуть до переможного кінця Грузії, оскільки зараз ми зіштовхнулись з прямою окупацією Росії. Ми бачимо людей, які ухвалюють у російській Держдумі закони про офіційну окупацію регіонів Грузії, і вони сьогодні сидять в кріслі спікера Грузії і пропагують російську пропаганду. Це є обурливим для всіх грузинів. Я думаю, що люди вимагатимуть відставки всього уряду. Сьогодні о 7-ій годині буде повторення акції", — зазначив Мамука Мамулашвілі.

Мамуашвілі прокоментував заяви президента Грузії Саломе Зурабішвілі, яка закликала громадськість до спокою, наголосивши, що розкол країни і суспільства та внутрішнє протистояння нікому не йдуть на руку, окрім Росії.

"Реакція президента країни є абсолютно неадекватною. На мій погляд, це абсолютно нелегітимний президент Грузії, оскільки вибори президента Грузії були сфальсифікованими. Ключову роль у цьому відіграв фінансовий внесок Росії. Робити такі заяви президент Грузії не має права. За законом Грузії, ці люди, ці троє осіб, які формують російську делегацію, не мали навіть права перебувати на території Грузії", — сказав він.

Нагадаємо, 20 червня, близько 10 тисяч людей протестували перед будівлею грузинського парламенту. Активісти вимагали відставки голови парламенту, міністра внутрішніх справ та голови Служби держбезпеки.

Причиною протесту стала участь в засіданні Міжпарламентської асамблеї православ’я депутата Держдуми Росії, президента цієї асамблеї Сергія Гаврилова. Багатьох громадян Грузії обурило те, що він вів засідання асамблеї в будівлі грузинського парламенту, адже Гаврилов пропагує визнання як незалежних держав сепаратистських регіонів Грузії — Абхазії і Південної Осетії.

Станом на ранок 21 червня, поліція Тбілісі завершила операцію з розгону акції протесту, яка почалась 20 червня о 19:00 на проспекті Руставелі в столиці держави.

Прослухати повну версію.

На фото — протести у Грузії, REUTERS

Реакція влади Грузії на протести є неадекватною — Мамулашвілі

Новини по темі