Мобільний додаток

Протестувальників у Тбілісі під ранок розігнала поліція — ЗМІ

21.06.2019 р., 08:38

Поліція Тбілісі (Грузія) завершила операцію з розгону акції протесту, яка почалась 20 червня о 19:00 на проспекті Руставелі в столиці держави. Розгін демонстрантів завершено на світанку, після кількох годин сутичок, застосування сльозогінного газу, гумових куль та затримання кількох протестувальників. 

Про це повідомляє грузинська служба "Радіо Свобода".

Зазначається, що група мітингувальників зупинилася біля будівлі Тбіліського державного університету на проспекті Чавчавадзе.

Автомобільний рух проспектом Руставелі відновили, міські служби розчистили територію від сміття.

"Підрозділи спецпризначенців повернулися до будівлі парламенту. На місці також залишаються чергувати карети швидкої допомоги.

За інформацією Суспільного мовника, решта протестувальників озброїлася камінням — за їхніми словами, з метою самозахисту. На місце починають прибувати лідери опозиції", — йдеться у повідомленні.

Пізніше лідер опозиційної партії "Нова Грузія" Георгій Вашадзе анонсував збір людей 21 червня о 19:00 на проспекті Руставелі, щоб "погодити план дій".

Вчора, 20 червня, близько 10 тисяч людей протестували перед будівлею грузинського парламенту. Активісти вимагали відставки голови парламенту, міністра внутрішніх справ та голови Служби держбезпеки.

Причиною протесту стала участь в засіданні Міжпарламентської асамблеї православ’я депутата Держдуми Росії, президента цієї асамблеї Сергія Гаврилова. Багатьох громадян Грузії обурило те, що він вів засідання асамблеї в будівлі грузинського парламенту, адже він пропагує визнання як незалежних держав сепаратистських регіонів Грузії — Абхазії і Південної Осетії.

Фото: Радіо Свобода

Протестувальників у Тбілісі під ранок розігнала поліція — ЗМІ

Новини по темі