Мобільний додаток

У США затвердили надання Україні 250 млн доларів на безпеку

18.06.2019 р., 18:46

Сполучені Штати Америки виділять Україні 250 мільйонів доларів на пакет безпекової допомоги, який включає надання Україні нелетальних та летальних видів оборонного озброєння. Про це повідомляє Посольство України в США. 

Конгрес США затвердив весь пакет безпекової допомоги по лінії Пентагону на цілі посилення національної безпеки і оборони. Його має бути реалізовано до кінця поточного року з окремим акцентом на підтримку Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

"Отже, у Вашингтоні визнали, що Україна продовжує рух шляхом реформ, демонстрацією чого стало неухильне виконання положень схваленого минулого року Закону про національну безпеку", — йдеться в повідомленні посольства.

Повідомляється, що відповідні структури Міністерства оборони США вже розпочали процедури укладення контрактів на постачання обладнання і надання послуг для оборонного сектору України за рахунок коштів бюджету 2019 року.

Цьогорічний пакет безпекової допомоги передбачає надання нашій державі як нелетальних, так і летальних видів оборонного озброєння, з окремим акцентом на підтримку Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Фото: pixabay.com

У США затвердили надання Україні 250 млн доларів на безпеку

Новини по темі