Мобільний додаток

Для українських військових та ветеранів відкрито реєстрацію на Ігри нескорених 2020

18.06.2019 р., 17:48

Прийом заявок від кандидатів до збірної, яка представить Україну на міжнародних "Іграх Нескорених" 2020 року в Гаазі, розпочався 14 червня. Про це повідомляє офіційне представництво Invictus Games в Україні.

Ігри нескорених 2020 відбудуться 9–16 травня 2020 року у Гаазі, Нідерланди. Більшість змагань пройде в гаазькому Зуйдерпарку, який на час Ігор перетворять на спортивне містечко. Змагання з плавання проходитимуть неподалік — в басейні Хофбад міста Іпенбург за 6 км від Гааги. 

Взяти участь у відборі до збірної України можуть ветерани та військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Служби безпеки України, а також добровольчих формувань, які були поранені, травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій ООС або в ході миротворчих операцій за участю України з 1991 року.

В 2020 році Україна вже втретє візьме участь в Іграх Нескорених. Цього року, зважаючи на високий рівень організації та популярність Ігор нескорених в Україні, Фундація Ігор нескорених збільшила квоту для української команди — з 15 до 20 чоловік.

Опікуватися відбором та підготовкою збірної-2020 буде Міністерство ветеранів України, благодійний фонд "Повернись живим" та Центр стратегічних комунікацій "СтратКом Україна" за підтримки міжурядової робочої групи. 

Довідка: Ігри нескорених покликані через спорт сприяти процесу одужання та реабілітації ветеранів війни та діючих військовослужбовців, службовців сектору безпеки та оборони України, а також добровольчих формувань, які зазнали поранення, каліцтва, контузії або інших травм під час або внаслідок виконання службових обов’язків у зоні бойових дій.

Реєстраційна анкета за посиланням.

Для українських військових та ветеранів відкрито реєстрацію на Ігри нескорених 2020

Новини по темі