Мобільний додаток

У Білій Церкві відновили водопостачання після аварії з хімікатами

11.06.2019 р., 14:39

На Київщині у Білій Церкві відновили роботу насосних станцій і водопостачання в місті. Про це повідомила Держпродспоживслужба, опираючись на результати  лабораторних досліджень проб поверхневої води, які були відібрані напередодні, 10 червня.

Результати експертизи свідачать про те, що вміст засобів захисту рослин у воді річки Рось біля м. Біла Церква Київської області не перевищує норму. 

"Отримані результати свідчать, що небезпеки для питного водопостачання міст, які здійснюють водозабезпечення з річки Рось, немає. За результатами лабораторних досліджень проб води із криниць с. Збаржівка Погребищенського району Вінницької області, які проводить ДУ "Вінницький обласний лабораторний Центр МОЗ", залишкових кількостей пестицидів не виявлено," — повідомляють фахівці. 

Читайте також: Екологи не виявили інсектицидів серед речовин, які потрапили в річку Рось — Вінницька ОДА

Нагадаємо, 9 червня в одному із агроформувань області було викрадено близько тонни отрутохімікатів. За даними поліції, викрадачі, втікаючи з місця події, не впоралися з кермуванням, внаслідок чого автомобіль з отрутохімікатами перекинувся у водойму в с. Збаржівка Погребищенського району. У результаті ДТП автомобіль спалахнув, тож на місце події одразу викликали підрозділи ДСНС. У Білій Церкві відключили водопостачання до з'ясування рівня небезпеки.

Фото: Укрінформ

У Білій Церкві відновили водопостачання після аварії з хімікатами

Новини по темі