Мобільний додаток

У зоні ООС загинув український десантник

3.06.2019 р., 14:24

Вночі 3 червня в зоні проведення  операції Об'єднаних сил під час виконання завдань за призначенням внаслідок нещасного випадку загинув військовослужбовець. Згідно з повідомленням прес-служби Командування Десантно-штурмових військ ЗСУ, загиблий — старший сержант окремої десантно-штурмової бригади Забава Вадим Володимирович.

Загиблий десантник мав дружину, доньку та сина, родом був із Запоріжжя.

"Ми втратили людину, яка боролася за Україну, була патріотом своєї Батьківщини, справжнім воїном. Світла пам’ять про справжнього Героя-захисника назавжди залишиться в наших серцях.

Командування Десантно-штурмових військ ЗС України та військової частини висловлюють співчуття рідним та близьким", йдеться в повідомленні. 

Військовий конфлікт на частині Донбасу розпочався в квітні 2014 року. Відтоді на території частини Луганської і Донецької областей проводиться антитерористична операція, а з травня 2018 року — операція Об'єднаних сил.

За даними ООН, в результаті збройного конфлікту на Сході України з квітня 2014 року до кінця 2018 року загинули від 12800 до 13 тисяч осіб. Серед загиблих, зокрема, понад 3300 мирних жителів та приблизно 4000 військовослужбовців української армії. Також загинуло понад 5500 бойовиків, яких підтримує Росія. Багато кого вважають зниклими безвісти.

Фото: Новинарня

 

У зоні ООС загинув український десантник

Новини по темі