Мобільний додаток

В Україні відбувається благодійна акція "Hair for share" для онкохворих дітей

2.06.2019 р., 10:07

В Україні відбувається благодійна акція "Hair for share" для онкохворих дітей. В ефірі Українського радіо в програмі "Ранковий формат" співорганізаторка акції Людмила Крижановська розповіла, як можна долучитися до проекту.

Ведучі:

Тетяна Дем’яненко, Владислав Красніцький

"Ми пропонуємо дівчатам, жінкам та хлопцям, якщо вони мають волосся від 30 см і готові його відстригти для перуки, зробити це в одній з наших партнерських перукарень. На сьогодні їх вже досить багато у багатьох містах України. Після того, як вони відстригають волосся, наші партнери надсилають його нам, ми його сортуємо, передаємо нашій майстрині, яка в Києві шиє перуки. Так перука потім потрапляє через благодійні фонди "Крила надії" та "Таблеточки" до діток, які їх потребують", — зазначила Людмила Крижановська.

Вона зауважила, що ця акція покликана допомогти дітям практично з усієї України.

"Ми вже маємо передані перуки у Києві, у західній частині України. зараз намагаємось почати працювати з Дніпром і з Херсоном. Проте дівчата з фонду "Таблеточки" покриватимуть потреби практично всієї України", — сказала Крижавновська.

Співорганізаторка акції "Hair for share" наголосила, що також дуже важливо залучити кошти безпосередньо для виготовлення перук.  

Дізнатися більше про проект можна за посиланням.

Прослухати повну версію.

Фото — facebook.com/HairForShare

В Україні відбувається благодійна акція "Hair for share" для онкохворих дітей

Новини по темі