Мобільний додаток

Данилюк: на нараді РНБО виявили проблеми у енергетиці, які можуть загрожувати нацбезпеці

1.06.2019 р., 16:35

Нарада президента України Володмира Зеленського з членами РНБО та керівниками енергетичної галузі виявила декілька системних проблем у сфері енергетики, які можуть загрожувати національній безпеці.  

Про це 1 червня повідомив секретар РНБО Олександр Данилюк. 

Данилюк зауважив, що у стислі терміни буде виплачена заборгованість із заробітної плати гірникам державних шахт.

"Уряд має запровадити ефективний механізм оздоровлення ситуації у цій галузі, насамперед – посилення безпеки шахтарів. Також з ініціативи Президента України буде вирішене питання придбання житла для родини гірника, який загинув на шахті "Лісова", — заявив він.

Данилюк також зазначив, що критичну ситуацію з функціонуванням підприємства "Вода Донбасу" уряд "владнає якнайшвидше". Крім того, він запевнив, що lо процесу відновлення водопостачання для понад 100 тисяч українських громадян РНБО долучиться у разі необхідності.

За його словами, учасники наради дали оцінку можливим наслідкам запровадження другого етапу повномасштабного ринку електричної енергії з 1 липня та доцільність його відтермінування.  

"Прем’єр-міністр України запевнив, що уряд має рішення, яке дозволить уникнути збільшення тарифів на електроенергію — незалежно від дати запровадження", — сказав Данилюк. 

Нагадаємо, 31 травня президент України Володимир Зеленський провів нараду за участю членів Ради національної безпеки і оборони України, присвячену енергетичній безпеці.

Як повідомлялось раніше, Володимир Зеленський 29 травня відвідав шахту "Лісова" у Сокальському районі Львівської області, де внаслідок аварії загинуло двоє гірників. Того ж дня глава держави повідомив, щоскликає засідання Ради національної безпеки та оборони України, аби розглянути проблеми у вугільній галузі.

29 травня на шахті "Лісова" державного підприємства "Львіввугілля" стався обвал породи. В результаті цього загинуло двоє гірників.

Фото — president.gov.ua 

Данилюк: на нараді РНБО виявили проблеми у енергетиці, які можуть загрожувати нацбезпеці

Новини по темі