Мобільний додаток

Верховний Суд постановив не дозволяти нещепленим дітям відвідувати дитсадки — коментує експерт

31.05.2019 р., 10:02

Голова правління ГО "Платформа здоров’я" Тимофій Бадіков в ефірі Українського радіо в програмі "Сьогодні. Зранку" прокоментував постанову Верховного Суду України про заборону нещепленим дітям відвідувати дитячі садки.

Ведуча:

Христина Стець

"Я підтримую це рішення. Це прецедент. Якщо юридично трактувати це рішення Верховного Суду, то жоден суд будь-якої інстанції відхилить позов з такого приводу, що невакцинованих дітей не беруть до навчальних закладів, оскільки Верховний Суд є найвищою інстанцією", — зазначив Тимофій Бадіков.

Бадіков зауважив, що "це рішення знімає страх з керівників навчальних закладів, оскільки вони були залякані тими антивакцинаторськими рухами".

"Якщо ця інформація дійде до всіх, то ми швидко будемо рухатися і найближчим часом досягнемо 95% (вакцинація населення на рівні 95% створює бар’єр для інфекцій у країні — ред.), які рекомендовано Всесвітньою організацією охорони здоров’я", — сказав він.

Нагадаємо, 17 квітня 2019 року Верховний Суд України постановив, що дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячого закладу не дозволяється. У разі якщо профілактичні щеплення дітям проведено з порушенням установлених строків у зв`язку з медичними протипоказаннями, при благополучній епідемічній ситуації за рішенням консиліуму відповідних лікарів вони можуть бути прийняті до відповідного дитячого закладу та відвідувати його.

Прослухати повну версію.

Фото  — pexels.com

Верховний Суд постановив не дозволяти нещепленим дітям відвідувати дитсадки — коментує експерт

Новини по темі