Мобільний додаток

"Нітрати – це найменша проблема": експертка розповіла, як обрати полуницю

22.05.2019 р., 19:54

Як обирати полуницю, в ефірі "РанокПРО" розповіла Олена Сидоренко, професорка кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю Київського національного торговельно-економічного університету.

Ведучі:

Ярина Скуратівська, Євген Павлюковський

Олена Сидоренко розповіла, що полуничний сезон настане вже зовсім скоро, і споживачам залишилося почекати буквально тиждень для того, щоб досхочу ласувати полуницею. А поки що експертка не радить поспішати купувати ці ягоди.

"Полуниця, яка зараз реалізується – по-перше, вона несмачна. Я не чула жодного відгуку від своїх знайомих споживачів, що вона смачна. По-друге, вміст нітратів зашкалює", – розповідає Олена Сидоренко.

Втім, наголошує експертка, нітрати – це швидкорочинні солі, і за потреби їх можна вимити з ягід або вимочити у звичайній воді.

"Якщо ми сьогодні розглядаємо увесь спектр речовин, якими обробляють ранні овочі і фрукти, нітрати є найменш небезпечними, найменш проблемними, – розповідає Олена Сидоренко. – Але для мене нітрати – це ознака того, що поряд використовувались й інші хімічні засоби обробки фруктів і овочів. І перше місце займають пестициди. Вже давно наукові дослідження підтверджують велике використання гербіцидів і засобів для обробки, подовження зберігання".

А вже з настанням полуничного сезону полуницею можна і потрібно ласувати, але все одно в обмежених кількостях.

"Її треба гарно мити або просто замочити у звичайній воді. Коли ви її помили, 100-200 г ви вже можете споживати, і це буде більше в плюс, аніж у мінус, тому що пектини, які містяться в полуниці, виводять багато і важких, і токсичних металів. Ви не будете отримувати якоїсь величезної шкоди від цього. Треба їсти, але небагато", – радить експертка.

Якщо ж ваш організм потребує полуниці вже просто зараз, і не може почекати кілька тижнів – не бійтеся й купуйте. Але дотримайтеся кількох порад Олени Сидоренко.

"Треба обирати ту, що різна за розміром – це означає, що вона, швидше за все росла на ґрунті, а не в теплиці, – розповіла експертка. – І бажано, щоб вона була вітчизняна. Тому що якщо вона зарубіжна, для зберігання її мають обробляти пестицидами або іншими хімічними речовинами".

Також свої поради щодо того, як їсти полуницю без шкоди для здоровя розмістила у Фейсбуці очільниця МОЗу Уляна Супрун.

Нагадаємо, раніше гастроентеролог розповів, чому варто їсти суп.

Фото pixabay.com

"Нітрати – це найменша проблема": експертка розповіла, як обрати полуницю

Новини по темі