Обирай пісні. Визначай переможця

Парубій скликав позачергове пленарне засідання Верховної Ради (трансляція)

22.05.2019 р., 12:15

Голова Верховної Ради Андрій Парубій скликав позачергове пленарне засідання Верховної Ради України для обговорення змін у виборчому законодавстві. Позачергове засідання проводять на вимогу президента України.

На засіданні мають розглянути внесення змін до закону "Про вибори народних депутатів України", а також проект закону внесення змін до закону "Про публічні закупівлі".

Президент України Володимир Зеленський станом на 10:50 уже вніс проект закону про внесення змін до закону "Про публічні закупівлі" (№10317).

Зазначимо, президент України Володимир Зеленський підписав указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів. Позачергові вибори до Верховної Ради України призначено на 21 липня 2019 року.

Нагадаємо, 20 травня у Верховній Раді відбулась інавгурація новообраного Президента України Володимира Зеленського. На урочистому засіданні Зеленський склав присягу українському народові та офіційно став президентом України та оголосив про розпуск Верховної Ради 8-го скликання.

21 травня відбулись консультації президента України Володимира Зеленського з лідерами фракцій та керівництвом Верховної Ради щодо розпуску Верховної Ради України.

Новини по темі