Мобільний додаток

Президент підпише указ про розпуск Ради найближчими днями, вибори будуть 21 або 28 липня — Геращенко

21.05.2019 р., 13:11

Станом на 13:00 закінчились консультації президента України Володимира Зеленського з лідерами фракцій щодо розпуску Верховної Ради України. Перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко  зауважила, що новий президент планує випустити указ про розпуск Верховної Ради не сьогодні, а найближчими днями для того, аби вибори відбулись 21 або 28 липня.

Про це вона повідомила під час брифінгу після завершення консультацій.

"Наскільки ми зрозуміли, новий президент планує випустити указ про розпуск Ради не сьогодні, а найближчими днями для того, щоб дотриматись цього терміну, аби вибори відбулись у неділю за 60 днів. І це або 21 липня, або 28 липня", — сказала Геращенко. 

Як повідомлялось сьогодні раніше, очільнику Радикальної партії Олегу Ляшку президентська охорона не дозволила транслювати у прямому ефірі консультації президента України Володимира Зеленського з лідерами фракцій.

Нагадаємо, 20 травня у Верховній Раді відбулась інавгурація новообраного Президента України Володимира Зеленського. На урочистому засіданні Зеленський склав присягу українському народові та офіційно став президентом України та оголосив про розпуск Верховної Ради 8-го скликання.

 На фото — Ірина Геращенко, facebook.com

Президент підпише указ про розпуск Ради найближчими днями, вибори будуть 21 або 28 липня — Геращенко

Новини по темі