Мобільний додаток

Зеленський пообіцяв міжнародним партнерам, що світ пишатиметься Україною

20.05.2019 р., 14:36

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з головами іноземних делегацій та послами іноземних держав та пообіцяв, що світ пишатиметься Україною.

Про це повідомляє прес-служба президента.

"Україна в міжнародній спільноті стане надійною сестрою, якою всі пишатимуться", — зазначив президент.

Володимир Зеленський подякував міжнародним делегаціям за підтримку в боротьбі з російською агресією.

"Відчуваю вдячність за те, що ви в дуже короткий термін змогли приїхати до нас. Дякую міжнародним партнерам за допомогу у проведенні чесних виборів. Разом ми довели, що Україна – демократична держава. Дякую за допомогу в боротьбі з корупцією, економічними проблемами та головне – в боротьбі з російською агресією", — сказав він.

Новообраний президент також висловив сподівання, що кількість міжнародних партнерів України зростатиме.

Зазначимо, що на інавгурацію Володимира Зеленського прибули 5 лідерів іноземних держав – Президент Грузії Саломе Зурабішвілі, Президент Естонії Керсті Кальюлайд, Президент Латвії Раймондс Вейоніс, Президент Литви Даля Грибаускайте та Президент Угорщини Янош Адер, а також інші поважні гості.

Нагадаємо, 20 травня у Верховній Раді відбулась інавгурація новообраного Президента України Володимира Зеленського. На урочистому засіданні Зеленський склав присягу українському народові та офіційно став президентом України та оголосив про розпуск Верховної Ради 8-го скликання. 

На засіданні новообраний президент закликав Верховну Раду схвалити закон про скасування депутатської недоторканності, закон про кримінальну відповідність за незаконне збагачення та Виборчий кодекс з відкритими списками.

На фото — Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою зустрічають міжнародних партнерів, president.gov.ua

Зеленський пообіцяв міжнародним партнерам, що світ пишатиметься Україною

Новини по темі