Мобільний додаток

Адвокат родин Небесної Сотні: реконструкція Інститутської не зашкодить слідству

15.05.2019 р., 11:41

Днями, 13 травня у центрі Києва на Алеї Героїв Небесної Сотні стартували роботи зі спорудження Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні. На місце прибули активісти та деякі родичі загиблих Героїв з протестом: за їхньою інформацією, правоохоронці ще не завершили слідчі експерименти в рамках розслідування розстрілу Євромайдану і реконструкція може знищити важливі елементи доказової бази.

Адвокат сімей Небесної Сотні Віталій Тітич вважає, що спорудження меморіального комплексу не завадить розслідуванню кримінальних справ, про це він розповів в ефірі Українського радіо.

Ведуча: Христина Стець

Віталій Титич, адвокат рідних Небесної Сотні вважає, що слідчий експеримент, не є джерелом доказу як такого, відповідно, спорудження музею не нашкодить слідству.

Між тим, слідчі експерименти тривають, і деякі з них мали закріпити дані про місце загибелі Олександра Плеханова, щодо загибелі якого нещодавно до справи долучили нове відео. Тепер активісти побоюються, що слідчий експеримент може бути зірвано.

"Нічого не може бути зірвано. Дійсно, по даному потерпілому отримана нова додаткова інформація, яку було б добре перевірити і закріпити слідчим експериментом. Але нічого не втрачено, є відео — саме відео є доказом, а не слідчий експеримент. По відео можна визначити ландшафт. Зараз 21 століття і ніхто не робить слідчі експеримети таким способом, як у нас", — говорить адвокат.

Він стверджує, що істерія нагнітається маніпулятивно, і якогось колосального значення для розслідування і доведення вини конкретних осіб в кримінальному провадженні дії по благоустрою Алеї Небесної Сотні не мають.

Щодо того, на якому етапі судовий розгляд по справі вбивства Небесної Сотні, Віталій Титич говорить:

"Справа передана в суд, розгляд триває два з половиною роки, п’ять виконавців терористичного акту — на лаві підсудних. Зараз триває цікавий етап, дають показання правоохоронці як свідки обвинувачення. Це набагато важливіше за слідчі експерименти на алеї. Запрошую для підтримки: кожний вівторок і четвер об 11:30, Святошинський суд, суддя Дячук, слухання відбуваються за графіком".

Повний запис програми можна послухати за посиланням.

Адвокат родин Небесної Сотні: реконструкція Інститутської не зашкодить слідству

Новини по темі