Мобільний додаток

Суд засудив бразильця Лусваргхі до 13 років тюрми

2.05.2019 р., 20:00

Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області засудив до 13 років позбавлення волі громадянина Бразилії Рафаеля Лусваргхі за обвинуваченням в участі у діяльності терористичних організацій та не передбачених законом збройних формувань.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Києва, суд стягнув з іноземця витрати на проведення експертиз у сумі близько 15 тис гривень.

У ході судового слідства "були наведені беззаперечні докази вини іноземця", кажуть у прокуратурі.

За повідомленням, обвинувачений визнавав свою вину лише в частині участі у діяльності незаконних збройних формувань, однак заперечував участь у діяльності терористичних організацій.

При виконанні вироку обвинуваченому буде зараховано строк, проведений ним під вартою, додають у прокуратурі.

За даними слідства, Рафаель Маркус Лусваргі з вересня 2014 до травня 2015 у складі незаконних збройних формувань брав участь у бойових діях на Донбасі.

У січні 2017 року Печерський районний суд міста Києва виніс вирок йому вирок – 13 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Проте згодом апеляційний суд скасував це рішення та відправив на новий розгляд до суду першої інстанції.

Наприкінці квітня 2018 року журналісти Радіо Свобода знайшли Лусваргі в чоловічому Свято-Покровському Голосіївському монастирі УПЦ (Московського патріархату). Після цього бразильця, який раніше воював на боці проросійських бойовиків на Донбасі, схопили представники націоналістичних сил, відвели до СБУ й передали його правоохоронцям.

У травні 2018 року Павлоградський міськрайонний суд розпочав слухати справу Рафаеля Лусваргі.

Фото - прокуратура Києва 

Суд засудив бразильця Лусваргхі до 13 років тюрми

Новини по темі