Мобільний додаток

Дебати кандидатів у президенти: як це буде, коли і де можна побачити на "Суспільному"

19.04.2019 р., 14:52

На Суспільному сьогодні о 18:50 розпочнеться спецефір, присвячений дебатам між кандидатами на пост президета України Петром Порошенком і Володимиром Зеленським та виборам. Спецефір розпочнеться випуском політичного ток-шоу "Зворотний відлік. Передмова".

Як повідомляє прес-служба мовника, о 19:00 заплановані прямі включення виступу кандидатів із НСК "Олімпійський".

О 20:00 в ефірі буде спецвипуск політичного ток-шоу "Зворотний відлік", протягом якого ведучі Мирослава Барчук і Павло Казарін обговорять з експертами виступи кандидатів на НСК "Олімпійський".

О 20:40 розпочнеться фільм "Зворотний відлік. Як це було".

О 21:00 у прямому ефірі мають відбудуться національні дебати, на які запрошені Володимир Зеленський та Петро Порошенко. Якщо буде присутній лише один кандидат, то весь відведений ефірний час буде надано йому для передвиборчої агітації.

О 22:20, одразу після випуску новин, на глядачів Суспільного чекає продовження політичного ток-шоу "Зворотний відлік", яке триватиме до півночі. Ведучі обговорять з експертами та гостями студії вибори та теледебати.

Спецефір можна прослухати на хвилях UА: Українське радіо, а також дивитися в ефірі UA: Перший, на онлайн-платформі "Зворотний відлік" та на сторінках Суспільного мовника в соцмережах.

Нагадаємо, напередодні ЦВК дозволила перенести початок дебатів з 20:00 на 21:00 у п'ятницю, 19 квітня. Таким чином, кандидати у президенти зможуть взяти участь і у неофіційних дебатах на НСК "Олімпійський", і у дебатах на "Суспільному", як передбачає закон. 

Читайте такожСліпачук: поява кандидатів на дебатах — це прояв поваги і до закону, і до виборців

Раніше Петро Порошенко заявив про готовність брати участь у дебатах у студії "Суспільного". Натомість у штабі Володимира Зеленського пропонували провести дебати 19 квітня у режимі телемосту - їхній кандидат не хоче приходити у студію телеканалу, бо на стадіоні "більш відкрита атмосфера". Після рішення ЦВК про перенесення початку дебатів у штабі Зеленського заявили, що їхній кандидат не братиме участі у дебатах на "Суспільному".

Національна суспільна телерадіокомпанія України є організатором та офіційним мовником передвиборчих теледебатів, проведення яких передбачено законом "Про вибори президента України". Суспільний мовник надає сигнал трансляції теледебатів будь-якій телерадіорганізації за попередньою заявою.

                                                       Фото - dt.ua

Дебати кандидатів у президенти: як це буде, коли і де можна побачити на "Суспільному"